Wpis

wtorek, 02 lipca 2013

Małe mieszkanie

W ostatnich latach wielu Polaków zdecydowało się zamienić swoje małe mieszkania w blokach na rzecz dużych i przestronnych domów z ogrodem. Coraz częściej wyprowadzamy się z zatłoczonych centrów miast i wybieramy ciche i bardziej spokojne dzielnice.

Nie mniej jednak nie każdy może pozwolić sobie na taką zamianę, są również takie osoby, które kochają swoje kawalerki. Do życia w takim pomieszczeniu trzeba się po prostu przyzwyczaić a im lepiej je urządzimy tym będzie nam łatwiej.

 

Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych trzeba pomieścić kilka funkcji. Salon służy nam jako pokój gościnny i sypialnia, dlatego też musimy mieć w nim kilka podstawowych mebli. Przydałby się jakiś mały stół z możliwością rozkładania oraz co najmniej trzy krzesła. Niezbędna jest także wygodna kanapa, na której po południami będziemy oglądali telewizję a wieczorem będziemy spali. No i oczywiście jakieś meble do przechowywania ubrań, pościeli, ręczników itp. Ja zdecydowanie polecam wszystkim szafy z drzwiami przesuwnymi, taką szafę można zamontować w przedpokoju i jeśli rozsądnie rozplanujemy miejsce to naprawdę może się w niej zmieścić mnóstwo rzeczy.  A do salonu zamiast wielkich segmentów możemy wstawić kilka małych komódek. Na pewno potrzebna nam będzie szafka na telewizor i sprzęt rtv, jakaś komoda z szufladami i szafka ze szkłem.

 

Jeżeli chodzi o kuchnię to musimy w niej pogodzić funkcję gotowania, zmywania oraz jedzenia i przechowywania posiłków. Kilka wiszących i stojących szafek powinno rozwiązać problem. Co do łazienki to zamiast dużej wanny polecam wszystkim kabinę prysznicową. Warto też w każdym pomieszczeniu dodać zegarek, aby wiedzieć która godzina.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
gardenout
Czas publikacji:
wtorek, 02 lipca 2013 16:15

Polecane wpisy